چه زمانی بهترین فرصت برای شروع زندگی هوشمند و هدفمندست؟

همین الان بهترین فرصت برای ساخت یک زندگی هوشمند و هدفمند است. این فرصت را از دست ندهید.

ساعت و پول و زندگی

هر شخصی با هر موقعیتی فرصتهای فراوانی برای شروع دوباره زندگی هدفمند و هوشمند دارا می باشد. این مدل زندگی می تواند با هر سنی و در هر شرایطی ایجاد گردد. فقط کافی است که آماده دیدن موقعیت ها و فرصت ها باشیم تا بتوانیم از شرایط و فرصت ها بهترین بهره برداری را انجام دهیم.

نکته بسیار جالب این است که هر چه تکنولوژی و فنآوری پیشرفت می نماید به آسان تر شدن سبک زندگی هوشمندانه بیشتر کمک  می نماید. در این عصر راه های درآمدزایی بسیار آسان تر شده است. شما هم در همین فضا قرار دارید. بهترین بهره برداری را از فرصت داشته باشید. در ادامه مطلبی برای افزایش درآمد زایی برای شما قرار داده‌ام. می توانید این مطلب را هم مطالعه نمایید.

برای مطالعه مقاله «چگونه درآمد خود را افزایش دهیم؟» اینجا کلیک کنید.

با تعدادی مثال ساده توضیحم را کامل می نمایم.

  1. شما با حداقل یک صد هزار تومان توانایی داشتن یک شماره موبایل اختصاصی را دارا هستید. این مبلغ یعنی کارمزد دو روز فعالیت یک شخص. در صورتی که در سال 1379 شما می بایست درآمد یک سال یک کارمند را می پرداختید تا بتوانید به این امکان درسترسی داشته باشید. این بهترین فرصت برای یک فرد است تا بتواند کسب و کار خود را راه اندازی نماید.

  2. شما در کافی نت می توانید سایت یا وبلاگ اختصاصی خود را راه اندازی نمایید. با مبلغی معادل یک صد هزار تومان این امکان فراهم است. داشتن یک ایده در هر سطحی می تواند به درآمد زایی این امکان کمک کند. ایده شما می تواند محلی، ملی یا جهانی باشد. با جستجو در اینترنت می توانید نمونه هایی را بیابید که به کامل شدن ایده شما کمک کنند. سایت ها یا وبلاگ هایی که با ایده های ساده به درآمد زایی مناسب دست یافته اند.

  3. استفاده از آموزش های رایگان برای توانمند سازی شما در فضاهای گوناگون میسر است. سازمان فنی و حرفه ای در فضای فیزیکی و سایت های گوناگون در فضای مجازی در حال آموزش می باشند. از این امکان برای رشد شخصی و شغلی خود بهترین بهره برداری را نمایید. از ساده ترین مهارت ها تا پیچیده ترین مهارت ها را می توانید در این فضا ها فرا بگیرید.

  4. حمایت دولت از مشاغل خانگی باعث شروع بسیاری از کسب و کار ها در فضای منزل شده است. کافی است کلمه مشاغل خانگی را در اینترنت جستجو کنید تا به فرصت های گوناگون و متنوع دست پیدا نمایید.

رشد در زندگی

من (علی اکبر داوری) در اینجا لیست 3 فرصت شغلی را که در سال 92 مطابق با سلیقه و علاقه خودم یادداشت نموده ام را برای نمونه می آورم و از شما هم می خواهم این لیست را برای خود یادداشت نمایید و در فرصت مناسب درباره عملی نمودن آنها برنامه ای تدارک ببینید.

  1. طراحی یک زیر دستی و خودکار با آهن ربا که به هر جسم آهنی بچسبد. این زیردستی در فضاهای خاصی کاربرد دارد.

  2. ایجاد مجموعه ای برای طراحی و بسته بندی و بازاریابی خشکبار جهت عرضه به فروشگاه های بین راهی

  3. تبدیل بالکن یا تراست به محل پرورش کاکتوس و عرضه به اقوام و نزدیکان و همسایگان

در اطراف شما نیز فرصت های بیشماری وجود دارد. این فرصت ها را یادداشت نمایید. حتما می توانید برنامه ای عملی برای اجرایی نمودن آنها داشته باشید.

برای تکمیل تر شدن این مطلب به شما پیشنهاد می دهم که کتاب الکترونیکی زندگی هوشمند را از اینجا دانلود کنید.

موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *