آشنایی اجمالی با علی اکبر داوری

او متولد سال ۱۳۶۰ در شهر قم است. از یازده سالگی اولین کسب و کارش را شروع کرده است. در بیست سالگی به پیمانکاری ساختمان روی آورده است.ذعلی اکبر داوری در بیست و شش سالگی یکی از بزرگترین تجربه های زندگی اش را داشته است. او در این سن از نظر مالی ورشکسته می شود. کلی بدهی بالا می‌آورد.

بدهی بد که موجب می شود، تصمیم های مهمی در زندگی اش بگیرد. همین تصمیمات منجر

به پیشرفت‌های بسیار عالی‌اش می شود. و راه‌های رهایی از بدهکاری را بدست می‌آورد و خیلی زود به موقعیتی بهتر از قبل باز می‌گردد.

تجربه ورشکستگی علی اکبر داوری

هنگامی که شکستی را تجربه می‌کنیم، با قدرت‌های بیکران درونی خود آگاه می‌شویم. قدرت‌ها و توانایی‌هایی که اگر قبلا می‌دانستیم، شاید کارهایی را انجام می دادیم که ما به سطوح بالاتر می برد.

اما اشکال ندارد، هر زمانی که دانستید اقدام کنید. همان کاری که من انجام دادم. گذشته ام را جبران کردم و به سازندگی برای آینده پرداختم.

شما هم می توانید همین کار را انجام دهید فقط به شرط آنکه جسور باشید و ایمان و باور داشته باشید که می شود. اگر لحظه ای تردید به دل راه دهید، دیگر نمی توانید به حرکت ادامه دهید.

علی اکبر داوری نویسنده کتاب بدهکار باش

علی اکبر داوری نویسنده کتاب بدهکار باش

سال ۷۹ در رشته حسابداری دانشگاه قبول شد و با گذراندن نیمی از واحدها، دانشگاه را به دلیل نداشتن علاقه رها کرد. اما بعد از  ۱۲ سال دوری از درس به محیط دانشگاهی بازگشت و به تحصیل و مطالعه در زمینه مدیریت بازرگانی روی آورد.

علی اکبر داوری و تدریس هوش مالی

برای انتقال تجربه هایم در زمینه امور مالی راهی جز تدریس نیافتم. به همین منظور طی سالیان گذشته برای رهایی از شر بدهی و کنترل امور مالی مطالعه کردم. با استفاده از دانش کسب شده و تجربه های روز بازار ایران تصمیم به تدریس گرفتم. تدریس که مورد نیاز اطرافیانم می‌بود.

از طرفی داشنی داشتم که با بازار ایران مطابقت نداشت و در عین حال مسایلی را می دانستم که برای بازار و شرایط ایران بود. بومی سازی مطالب آموخته شده را مد نظر قرار دادم و مصمم به آموختن آن به هم وطنان عزیزم نمودم. از اولین کسانی که در کلاسهایم و کارگاه هایم شرکت کردند می توانم از دوستان نزدیکم نام ببرم. دوستانی که طی این سالالیان در کنارم بودند و سختی های مسیر پیموده شده ام را دیده اند.

کارگاه هدفگذاری در زندگی توسط علی اکبر داوری

علی اکبر داوری نویسنده کتاب بدهکار باش!!!

بعد از سالها مطالعه و تجربه اندوزی در محیط بازار و جامعه، اولین کتابش را با نام بدهکار باش که فلسفه زندگی اش بوده است، به نگارش درآورد. این کتاب درباره سرگذتش در طی سالهای بحران مالی‌اش و ورشستگی اش نگارش شده است. از روند بدهکار شدنش نوشته است و بعد از مراحل شناسایی ابعاد ورشکستگی را نوشته است و راه حل‌هایی که یک انسان بدهکار باید در پیش بگیرد را توضیح داده است.

کتاب ساخت زندگی هوشمند

این کتاب الکترونیکی رایگان در سایت‌های کتاب الکترونیکی رایگان قرار گرفته است و عموم می‌توانند از آن بهره ببرند. این کتاب برای جوانانی نوشته شده است که در زمان تصمیم‌گیری برای انتخاب مسیر شغلی و  زندگی هستند. فرآیندی در این کتاب رسم شده است تا خواننده بتواند مسیر شغلی و زندگی‌اش را بر اساس آن بچیند.

علی اکبر داوری مدرس، مشاور و نویسنده

به فروشگاه سایت هوش مالی خوش آمدید رد کردن