دانلود کتاب ساخت زندگی هوشمند

کتاب الکترونیکی ساخت زندگی هوشمند

همین الآن دانلود کنید


در این کتاب با روند ساخت زندگی دلخواه با نام زندگی هوشمند آشنا می شوید. با دورنتان بیشتر آشنا می شوید و با محیط بیرون ارتباط برقرار می کنید.
چه زمانی بهترین فرصت برای شروع زندگی هوشمندانه هست؟
همیشه و برای هرکسی فرصت‌های فراوانی برای شروع یک زندگی هوشمند وجود دارد. این مدل زندگی می‌تواند با هر سنی و در هر شرایطی ایجاد گردد. فقط ما باید آماده دیدن موقعیت‌ها و فرصت‌ها باشیم. امکان دیدن فرصت ها برای همه و در همه جا وجود دارد.
بعد از دیدن فرصت ها، تفاوت میان موفق ها و ناموفق ها مشخص می گردد. یعنی آمادگی و توانایی بهره برداری از فرصت هاست. اینکه ما بتوانیم از این فرصت ها بهترین شرایط را ایجاد کنیم. درآمد ایجاد کنیم. سرمایه گذاری انجام دهیم.
نکته جالب این است که هر چه فنّاوری پیشرفت می‌کند به آسان‌تر شدن زندگی کمک می‌کند. شروع کسب‌وکارها به‌شدت آسان شده است و این به زندگی هوشمندانه بسیار کمک خواهد کرد.
کلمات کلیدی: زندگی هوشمند، موفقیت در زندگی

کتاب ساخت زندگی هوشمند نوشته علی اکبر داوری

دانلود کتاب ساخت زندگی هوشمند

چرا باید این کتاب را مطالعه کنم؟

این کتاب بر منبای زندگی و خط مشی علی اکبر داوری طی سالیان متمادی نوشته شده است. ایشان از نوجوانی به راه اندازی کسب و کارهای مستقل علاقه داشته است. و جوانان و نوجوانان زیادی را به این امر تشویق نموده است.

یکی دیگر از دلایل اعتماد به این نوشته این است که علی اکبر داوری با راه اندازی کسب و کار توانسته به عنوان یک کارآفرین در میدان عمل وارد شود. بعد از تسلط به کسب و کار به درس و مطالعه پیرامون مدیریت بازرگانی روی آورده است. به عبارتی علم و عمل را با هم ترکیب کرده است.

کتاب ساخت زندگی هوشمند بر همین اساس نوشته شده است.

کتاب ساخت زندگی هوشمند را دانلود نمایید

بعد از ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می‌گردد.

لطفا صبر نمایید

از ثبت نام شما سپاسگزاریم!