ثروت ساختنی -آیا ثروت ساختنی است؟ فایل صوتی علی اکبر داوری

ذهن ثروت‌ساز – چگونه ذهن ثروت‌ساز داشته باشید؟
1, می 2016
بدهکاری – راه‌های رهایی از بدهکاری چیست؟
25, می 2016
نمایش همه

ثروت ساختنی -آیا ثروت ساختنی است؟ فایل صوتی علی اکبر داوری

 آیا ثروت ساختنی است؟

این فایل صوتی را با موضوع اینکه آیا ثروت ساختنی است برای شما آماده کرده ام. امیدوارم بعد از گوش دادن به این فایل 9 دقیقه ای بتوانید به سوال زیر پاسخ بدهید.

آیا واقعا ثروت ساختنی است؟

فایل صوتی «زندگی ساختنی است» را از اینجا گوش کنید

بسیارند کسانی که منتظر می مانند تا روزی ثروت از راه برسد. شاید از پدری به ارث برسد یا شاید در قرعه کشی بانکی برنده شوند. عده ای به دنبال ازدواج با خانواده ای مرفه هستند تا شاید به مال و منالی برسند. این افراد در انتظار شرایط ایده‌آل هستند تا روزی ثروتمند شوند.

اما عده ای منتظر شرایط ایده‌آل نیستند. زیرا می دانند شرایطی مطلوب هرگز فرانمی‌رسد. بلکه شرایط مطلوب و ایده‌آل ساخته می‌شوند. انسان‌های موفق به دنبال ساخت زیرساخت‌هایی هستند که زندگی مطلوب خود را بسازند. هر روز به این امید از خواب بیدار می شوند که قسمتی از زندگی را سر و سامان بدهند و نوسازی کنند. هر روز به دنبال پیاده کردن ایده و نظر خود درباره زندگی خود هستند.

منتظر نباشید تا ثروت از راه برسد، بسازیدش. شما توانایی ساختن ثروت را دارید. سعی و تلاش را سرلوحه زندگی تان قرار دهید و خیلی سریع اقدام نمایید. هر چه سریع‌تر شروع کنید، سریعتر به مقصد می‌رسید. 

آنهایی که زودتر از شما شروع کرده‌اند تا به حال به مقصد رسیده‌اند. اگر شما هم الآن شروع کنید در آینده‌ای نزدیک به مقصد خود خواهید رسید. در عین حال می توانید از کتاب الکترونیکی زیر که توسط من (علی اکبر داوری) درباره ساخت زندگی هوشمند نوشته شده است بهره ببرید.

کتاب الکترونیکی ساخت زندگی هوشمند

امیدوارم شما از آن دسته از افرادی باشید که تا از درستی موضوعی اطلاع پیدا کردند، دست به اقدام بزنند. پس همین الان به شروع کنید.

در عین حال فراموش نکنید که در این مسیر می توانید علم و عمل را با هم ترکیب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله زیر را هم بخوانید.

مقاله علم و عمل را به ترکیب کنید.

ثروت ساختنی است

ثروت ساختنی است

علی اکبر داوری نویسنده کتاب بدهکار باش!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *